Робота з дітьми у 2021 – 2022 н.р.

День Незалежності України

 

День Прапора

 

День Української Державності

Цьогоріч, 28 липня, в Україні і в нашому закладі вперше відзначався День Української Державності. Вихованці виготовили карту України, знайомились з історією нашої країни.

 

Спортивне свято “Ми – веселі діти”

14 липня в садочку відбулося спортивне свято “Ми – веселі діти”. Діти середніх і старшої груп брали участь в естафетах простонеба. Змагання пройшли в піднесеному настрох. В кінці свята учасники були нагороджені дипломами та подарунками.

 

День Конституції України 

До Дня конституції України в ДНЗ проводився квест “Зустріч з Конституцією та її подругою пані Конвенцією”. Вихованці пригадали державні символи України, визначені конституцією. А потім вирушили у захопливу мандрівку до Міста прав.

 

День вишиванки  “Вишиванка – духовна броня України”

З метою збереження народних традицій, популяризації серед вихованців вишиванки як символу національної приналежності, 19 травня, до Всесвітнього дня вишиванки в закладі відбулася розвага “Вишиванка – духовна броня України”.

День матері

З метою формування шанобливого ставлення до матері як берегині роду, в закладі було проведено свято матері.

Відкриті перегляди до педагогічної ради №5 «Розвиток зв’язного мовлення дошкільників засобами наочності»

У переддошкільній групі під час бесіди за сюжетною картиною «Приємний вечір» вихователь Деменчук О.М. спілкувалася з дітьми щодо приготування страв та предметів посуду.

Вихователь молодшої групи Бранашко М.В. на ігровому занятті з мовленнєвого спілкування «Ми – малі чарівники, допоможемо залюбки» використала кільця Луллія. З їх допомогою малюки закріплювали і систематизували свої уявлення про свійських тварин та їх дитинчат, вчилися будувати фразу з 3-5 слів.

Вихователь Ткач А.Б. під час відкритого заняття у середній А групі «Подарунки для Оленки і Максима» інтегрувала завдання з мовленнєвого розвитку вихованців та народознавства. Для навчання дітей складанню описових розповідей педагог застосувала прийом «розповідання в парах», елемент змагання. Під час творчого завдання малюки мали змогу відчути себе в ролі іграшки і звернутися до інших.

Вихованці середньої Б групи разом педагогом Штефуник А.В. під час інтегрованого заняття «Магазин іграшок» вчилися складати описові розповіді за опорними схемами. Освітні мовленнєві завдання вихователь інтегрувала з іншими розділами програми.

День єднання

16 лютого вихованці закладу долучилися до проведення Дня єднання. Були проведені тематичні заняття “Любіть Україну!”, “Наша Україна – рідна і єдина”, спрямовані на єднання та підтримку України.

 

Конкурс “Город на підвіконні”

З 31 січня по 04 лютого в закладі проводився конкурс “Город на підвіконні”. Метою конкурсу було створення оптимальних умов для розвитку пізнавального, емоційно-ціннісного, практично-діяльнісного ставлення до природи у дітей.

 

Фестиваль «Різдвяний передзвін»

13 січня в дошкільному навчальному закладі проходив фестиваль «Різдвяний передзвін». Вихованці груп вітали присутніх з новорічними та різдвяними святами, співали колядки та щедрували. Як і годиться, в кінці фестивалю колядники одержали смаколики за свої старання.

Новорічні ранки

24 та 28 грудня в закладі проходили Новорічні ранки. Малята водили хороводи, декламували вірші, грали в ігри. Цікавий сюжет заходів, поява казкових персонажів створювали піднесений настрій у дітей, а одержані подарунки довершили новорічну казку.

Розвага «Миколай, Миколай, до дітей поспішай»

Напередодні Дня Святого Миколая, а саме 17 грудня, в закладі була проведена тематична розвага «Миколай, Миколай, до дітей поспішай». Захід проводився на базі середньої групи Б «Бджілка» у форматі піжамної вечірки. Діти декламували вірші, танцювали з подушками. Миколай звернувся до вихованців з відео-зверненням, привітав їх та передав довгоочікувані подарунки.

Відкриті перегляди до педради №2 “Правове виховання в ДНЗ – актуальність проблеми, шляхи реалізації”

(листопад 2021 року)

 «Захистіть Курча від лиха й зла» Комплексне заняття  Переддошкільна група “Капітошка” Валентина Чопель

«Кожна малесенька дитина має право на родину» Інтегроване заняття. Молодша група “Калинка” Каріна Журат

 «Хоч дитина я мала, але маю вже права» Інтегроване заняття. Середня А група “Бджілка” Віта Паланійчук

 «Казка в гості завітала, про права малят навчала»Інтегроване заняття. Середня Б група “Ромашка” Тетяна Влох

«Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай» Інтегроване заняття. Старша група “Веселка”. Алла Рожко

 «Ігрові прийоми попередження агресії у дітей» Профілактичне заняття. Середня Б група “Ромашка”. Практичний психолог Юлія Федоряк 

Тиждень безпеки дорожнього руху.

З метою сприяння вихованню дорожньої культури серед дітей та їх родин, дотримання правил безпечної поведінки на дорозі з 15 по 19 листопада 2021 р. у ДНЗ № 7 був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Цьогорічний тиждень безпеки включав заходи щодо дотримання правил безпечної поведінки на залізниці та залізничному транспорті.

  Тиждень безпеки дорожнього руху був проведений за тематичними днями:

       Понеділок – «Наш друг – Світлофор»;

       Вівторок   –  «Ми – пішоходи»;

       Середа      – «Мчать машини по дорозі»;

       Четвер      – «Дорожні знаки»;

       П’ятниця  – «Подорожуємо залізницею».

 Заходи, проведені під час Тижня  безпеки дорожнього руху, покликані попереджувати нещасні випадки, навчати вихованців розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.

Переддошкільна група  “Капітошка”

Молодша група “Калинка”

Середня А Група “Бджілка”

Середня Б група “Ромашка”

Старша група “Веселка”

 

 

День захисників та захисниць України

13 жовтня, у переддень Дня захисників та захисниць України, в ДНЗ №7 відбулися тематичні заняття з дітьми дошкільного віку. Їх метою було активізація пізнавального інтересу дітей до воєнної історії України, формування національної свідомості, почуття патріотизму.

Заходи до святкування Дня міста

 Різних міст є у світі багато,  

Та в одне закохавсь назавжди.

                                                                           І куди б не водили дороги,

                                                                               Найдорожчі мені – Чернівці!

                                                                                                         Н.Башинська

 Цього року Чернівці святкують свою 613-у річницю від дня першої письмової згадки 3-4 жовтня. З цієї нагоди з 27 вересня по 01 жовтня 2021 року в дошкільному навчальному закладі №7 комбінованого типу м. Чернівці проходила виставка творчих робіт «Яскраві барви рідного міста». Малюнки та композиції готували вихованці закладу зі своїми батьками.

  Поринути в атмосферу і красу рідного міста можна було, переглянувши світлини фото-виставки «Подорожуємо родиною вулицями рідного міста», яка проходили цими ж днями в ДНЗ.

Середня група А “Бджілка”

Переддошкільна група “Капітошка”


Молодша група “Калинка”

Середня група Б “Ромашка”

Старша група А “Веселка”

 

Святкування 30-ї річниці Незалежності України
З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України 20 серпня у закладі відбулося свято «Ми – діти твої, Україно!» Святкування відбувалося на свіжому повітрі. Діти слухали гімн України, легенду про державні символи, співали пісні, декламували вірші та танцювали. Педагоги закладу виконали танець з прапорами. Гостями і учасниками святкового дійства були викладачі музичної школи №1 м.Чернівці – Величук К.С. та Величук Р.Т., які виконали українські мелодії на скрипці та акордеоні.
Свято пройшло у піднесеному настрої. Дорослі і діти вітали рідну країну зі святом.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *