Робота з педагогами у 2021 – 2022 н.р.

Семінар-практикум «Педагогічне дискавері»

9 травня відбувся інтерактивний семінар-практикум для педагогів закладу «Педагогічне дискавері». Метою заходу було розширення знань педагогів про сучасні інноваційні технології в дошкіллі. Семінар проходив у вигляді авіаподорожі по різним країнам світу. Вихователі закладу представляли інновації, які виникли в цих країнах. Педагоги демонстрували практичне застосування технологій через ігрові завдання і вправи.

Конкурс “Город на підвіконні”

З 31 січня по 04 лютого в закладі проводився конкурс “Город на підвіконні”. Метою конкурсу було створення оптимальних умов для розвитку пізнавального, емоційно-ціннісного, практично-діяльнісного ставлення до природи у дітей.

Переддошкільна група “Капітошка”

Молодша група “Калинка”

Середня група А”Бджілка”

Середня група Б “Ромашка”

Старша група”Веселка”

Засідання педагогічної ради №4

На 4-ому засіданні педагогічної ради, яке відбулося 17 січня 2022 року, було розглянуто питання затвердження річного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників на поточний рік відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019р.

Засідання педагогічної ради №3

20 грудня з метою підведення підсумків підвищення кваліфікації педагогічних працівників за 2021 рік в закладі пройшла педагогічна рада №3. На цьому засіданні була підкреслена важливість навчання і підвищення власного професійного рівня педагогами впродовж усього життя як вимова сьогодення. Було зауважено, що реалізація індивідуального професійного розвитку та самоосвіти педагогів є однією з вимог Професійного стандарту вихователя закладу дошкільної освіти. Також педагоги звітували про набрану кількість годин підвищення кваліфікації впродовж 2021 року, а ще затвердили орієнтовний план підвищення кваліфікації педпрацівників на 2022 рік.

Засідання педагогічної ради №2

29 листопада в ДНЗ №7 комбінованого типу відбулося засідання педагогічної ради «Правове виховання в ДНЗ – актуальність проблеми, шляхи реалізації». Під час настановчої доповіді директор Гончарук Т.І. зауважила, що правове виховання дошкільників є обов’язковою умовою формування життєвої компетентності особистості. Педрада пройшла за участі юриста центру з надання безоплатної правової допомоги Савіцької Ю.В., яка висвітлила питання законодавчого забезпечення прав осіб дошкільного віку. Вихователь Рожко А.І. та практичний психолог Федоряк Ю.В. розкрили питання ролі сім’ї у вихованні правової свідомості дитини. Наприкінці засідання педагоги  презентували дидактичні посібники та ігри з правового виховання.

Переддошкільна група “Капітошка”

Молодша група “Калинка”

Середня А група “Бджілка”

Середня Б група “Ромашка” 

Старша група “Веселка”

Ділова гра “Довідкове бюро”

22 листопада у підготовці до педагогічної ради в дошкільному закладі №7 була проведена ділова гра «Довідкове бюро. Захист прав та правове виховання дитини». Під час гри педагоги мали можливість відчути себе консультантами і давати поради щодо законодавчого забезпечення прав дитини, рекомендації батькам щодо демократичного спілкування з дітьми без принижень та тиску, консультували у вирішенні проблемних ситуацій.

Методичний міст

15 листопада у закладі був проведений методичний міст разом з вихователем-методистом ДНЗ №2 «Посмішка» Єфтеній Р.К. Педагог поділилася своїм досвідом роботи з правового виховання та презентувала авторську адаптовану програму «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай».

День української писемності та мови

9 листопада, до Дня української писемності та мови, в ДНЗ 7 була проведена інтелектуальна гра “Мова – духовне багатство народу”. У грі прийняли участь батьки та педагоги.
Під час заходу були різні завдання:
– скласти з літер слово-відгадку (“Долоньки”);
– перекласти слова з російської на українську мову (“Скажи українською”);
– відгадати музичну композицію та її виконавця;
– доповнити фразеологізми числівниками;
-відгадати літературного персонажа (“Хто я?”);
– скласти з кубиків образ відомих українських людей (“Кубики”);
– класифікувати фразеологізми за значенням.
Під час гри учасники мали змогу дізнатися цікавинки про українську мову. Захід пройшов у позитивній атмосфері і сприяв усвідомленню багатства, краси і цінності рідної мови.

Тьюторіал «Доброчесність педагога»

20 вересня для педагогів закладу був проведений тьюторіал «Доброчесність педагога». Його метою було сприяти обізнаності педагогів у питаннях академічної доброчесності,  інтелектуальної власності та авторських прав. Законів, що їх регулюють; сприяти особистісному зростанню педагогів через просвіту Законів, що регулюють дії з авторськими матеріалами; виховувати повагу до чужої інтелектуальної власності.

  Захід проводився в інтерактивній формі – як екскурсійна подорож поїздом, під час якої освітяни поглибили свої знання про академічну доброчесність педагога, інтелектуальну власність та авторське право. Педагоги підвищили свій рівень професійної компетентності з медіаграмотності: використання теоретико-методичних матеріалів з Інтернет-джерел, ознайомилися з поняттями: «пост», «репост», «перезалиття» при використанні творів інтелектуальної власності.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *