Співпрацюємо з громадкістю

День здоров’я

Зустріч з студентами Медичного університету

Зустріч з представниками фонду “Світ майбутнього”

Зустріч з рятувальником

26 жовтня до малят завітав рятувальник Андрій, який розповів дітям про правила їх безпечної поведінки вдома. Разом з рятувальником вихованці пригадали номери телефонів екстрених служб. Під час ігор діти розрізняли безпечні і небезпечні життєві ситуації та шляхи їх запобігання.

Співпраця з студентами БДМУ

Екскурсія до школи

Святкування дня Патрульної служби

Вихованці ДНЗ відвідували муніципальну бібліотеку ім.А.Добрянського, чернівецьку обласну бібліотеку для дітей (по вул.Т.Шевченко). Неодноразово в рамках тижня безпеки відвідували пожежну частину, що по вул. Л.Українки. Були учасниками масових заходів, організованих патрульною службою поліції.

День цивільного захисту

До дня ЦЗ було організовано практичний тренінг по евакуації дітей і працівників закладу. Звіт та матеріали проведення «Тижня  ОБЖ» та «Тижня дорожнього руху»  було подані на сайт обласного управління освіти та сайт Департаменту освіти обласної держадміністрації. В газеті «Освіта Буковини»  від була надрукована стаття «Про безпеку знаємо, про безпеку дбаємо».