Про заклад

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №7 “БУКОВИНОЧКА”
Контактна інформація: індекс-58000;
Адреса: м. Чернівці вул. Кобилянської Ольги №21
Телефон: (0372)55-32-10, e-mail-zdo7cv@gmail.com
Інформація про керівника: Гончарук Тетяна Іванівна, педагог «вищої категорії», «вихователь-методист», «Відмінник освіти України».

Історична довідка про навчальний заклад:

Будинок являється пам’яткою архітектури місцевого значення – житловий будинок , кінця ХІХ- початку ХХ століття, охоронний номер 9/11-Чв, в межах комплексної охоронної зони центрального історичного ареалу міста Чернівців, а також буферної зони об’єкта культурної спадщини, включеного до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відомо, що першим  власником будівлі   був А.Бергер . У 1940 році у приміщеннях цього будинку розташувалася фірма « Бадян та Зоху». За радянських часів у будинку №21 розмістили частину документів Державного архіву Чернівецької області, а у дворі – фотолабораторію та помешкання для охоронців архіву.

07.08.1961 року в цій будівлі була  заснована дошкільна установа №7.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №7 “БУКОВИНОЧКА” знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста Чернівців та працює в режимі який відповідає запитам батьків з 8.00 год. до 18.30.год.

Навчально-виховний процес здійснюється державною мовою – українською. Заклад знаходиться у пристосованому приміщенні. Групові приміщення забезпеченні меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр.

Предметно-розвивальне середовище в групах можна охарактеризувати як таке, що відповідає сучасним вимогам: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку дитини в самостійній і спільній діяльності, враховано розподіл дитячої активності, гендерний підхід, психофізіологічний комфорт.

У  закладі функціонує 5 різновікових груп та 1 група короткотривалого перебування:
–  1 група для дітей переддошкільного віку;
–  4 групи для дітей дошкільного віку;
– 1 група короткотривалого перебування.

З них три групи профільні: логіко-математичного,  еколого – природничого та художньо-естетичного спрямування.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №7 “БУКОВИНОЧКА” здійснює освітньо-виховну діяльність відповідно  Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, Конвенції ООН «Про права дитини» та вимог Програми навчання і виховання дітей від двох до семи років «Дитина». Керуючись цими документами, педагоги спільно з батьками працюють над створенням повноцінного ігрового, предметно-розвивального середовища , необхідних умов для розвитку потреб та інтересів кожної дитини для її духовного зростання.